MADEMOISELLE IN LOUVRE

March 22, 2017


faux fur coat, shirt & brallet - stradivarius | backpack, sunglasses - zaful | trousers - lindex | boots - new yorker

Žalios spalvos kailiniai, buvo tas dalykas, apie kurį svajojau nuo žiemos sezono pradžios. Buvau nusižiūrėjusi kelis variantus Zara ir Stradivarius parduotuvėse, bet kažkas manyje sakė palaukti išpardavimo pradžios. Ir voilà, man labai pasisekė, nes šį netikro kailio švarkelį nusipirkau už pusę kainos!  
Tobulesnio fono, nei Luvro rūmai ir rasti negalėčiau, o raudonos spalvos lūpdažis tikrai priverčia jaustis princesiškai. Tą dieną aplankėme A. Rodino muziejų, Luvrą, Noterdamo katedrą ir dieną užbaigėme su, prisiekiu, pačiais skaniausiais kada nors valgytais macarons iš Ladurée. Žinoma, dar laukia 2-oji Paryžiaus vlogo dalis, bet kol kas lauksiu Jūsų nuomonių apie šį derinį.
photo: Edmundas

MADOS INFEKCIJA'17 I-OJI DIENA | DERINYS IR ĮSPŪDŽIAI

March 20, 2017choker - zara | earrings - h&m | blouse - zara | trousers - stradivarius | bag - sammydress | ankle boots - batų kalnas

Mados Infekcija yra mano vienas mėgstamiausių metinių renginių. Jo visuomet laukiu, su nekantrumu pildau anketą press bilietui gauti ir atidžiai renkuosi derinius prieš renginį. Niekada nepamiršiu savo pirmojo apsilankymo šiame renginyje 2012-ais, tuomet viskas atrodė taip įspūdinga, o aš kartu su savo drauge Aiste, tiesiog gėrėme į save viską ką matėme.
Dabar galvoju, kas gi toje Infekcijoje tokio wow, jog norisi sugrįžti kiekvienais metais? Ko gero, tai vienintelis tokio pobūdžio renginys, prieinamas paprastiems mados entuziastams, o ne tik zviozdoms. Todėl labai smagu matyti aplinkui tiek išsipuošusių, stilingų jaunų žmonių.
Šį kartą mano nusiteikimas mados fiestai buvo šiek tiek kitoks, net nesukau galvos ką apsirengti, viską pasilikau paskutinei minutei. O antrą dieną buvau priversta praleisti dėl pasigauto peršalimo. Kalbant apie mano įvaizdžio pasirinkimą, tai visiškai basic ir saugus derinys. Jo žvaigžde tapo, šio sezono klyksmas, marškiniai klostuotomis rankovėmis, gana berniukiškam įvaizdžiui jie suteikė žaismingumo ir romantikos.
Kadangi įsitraukiau į naują avantiūrą, video filmavimą, renginio metu nepaleidau kameros iš rankų, tad įspūdžius apie dizainerių pristatytas kolekcijas pamatysit judančiu formatu!

PARYŽIAUS DIENORAŠTIS | KODĖL AŠ NUTARIAU FILMUOTI?

March 17, 2017Šiandien noriu su Jumis pasidalinti atviruku iš Paryžiaus. Ne veltui Paryžių laikiau svajonių miestu, ten viskas taip gražu ir magiška.
Paprastai palikčiau Jus su nuotraukomis, bet kelionės metu nutariau padaryti kažką naujo ir nufilmavau savo pirmąjį vlogą. O, kad žinotumėt kokia sukaistyta jaudulio ir baimės, tai pradėjau... Bet siaubą kėlė ne tas faktas, kad kamera prieš nosį ar nežinau ką pasakyti, daugiausia klaustukų atsirado, nes nežinau ką pamanysit Jūs, mano skaitytojai, bei artimieji ir draugai.
Gyvename laikotarpyje, kuomet fiksuoti savo kasdienybės akimirkas ir jomis dalintis nėra gėda. Kiekvienas gali būti menininku, tinklaraštininku, žurnalistu. Tai tampa ne tik laisvalaikio praleidimo būdas, bet ir profesija. Todėl pradėti kažką naujo neturėtų būti gėdinga.
Tie, kurie skaito mano tinklaraštį nuo pradžių, turėjo galimybę pažinti dalelę manęs. Kodėl dalelę? Nes Jums rodau nugludintą photoshop'o savo veidą, išmoktas pozas, iki tobulumo sudėliotas kompozicijas. Bet aš nesu tokia tobula ar išskirtinė. Mano veidas spuoguotas, dantys kreivi, rega prasta ir dar tos ataugę plaukų šaknys... O gal visi šie netobulumai ir daro mane išskirtinę? Juk mes visos, visada randame ką savyje galėtume pakoreguoti. Bet gal šiai dienai džiaukimės savimi.
Kad pernelyg nenueiti į lankas, dalinuosi savo atostogų akimirkomis, video ir foto formatu. Labai tikiuosi, jog labai nesukritikuosit, o jeigu taip, tuomet lauksiu argumentuotų pastabų. Šiame reikale augsime kartu :)

BELL SLEEVES

March 14, 2017sunglasses &  jumper - zaful | coat - shein |  belt, jeans & slip on sneakers - stradivarius | handbag - primark | watch - casio

Penktadienį Paryžius mus pasitiko tikru pavasarišku oru. Aplinkui viskas žydėjo ir švietė saulė, tad labai džiaugiausi savo derinio pasirinkimu. Kaip tik prieš pat kelionę gautas siuntinys iš Sammydress man labai pasitarnavo, akiniai įkvėpti Dior mados namų, tiko prie kiekvieno derinio. O megztinis itin madingomis varpelio formos rankovėmis, suteikė įdomesnio prieskonio.
Šią dieną aplankėm Triumfo Arką, Concorde aikštę, Les Invalides muziejų, Eifelio bokštą. Pamatyti naktinį Paryžių buvo nepaprastai įspūdinga! Per visą dieną pėsčiomis nuėjome ~20 km ir nors mano nauji sportbačiai yra tikrai patogūs, galit tik įsivaizduoti kaip dienos pabaigoje skaudėjo visus raumenis. Bet nenoriu skųstis, nes tai buvo tikrai verta. O daugiau įspūdžių pasidalinsiu jau netrukus :)photo: Edmundas

KELIONINĖ KOSMETINĖ| BONJOUR PARIS

March 09, 2017Šiandien man visą dieną šiek tiek svaigsta galva, ne, tai ne dėl pasigauto peršalimo, tiesiog sunku patikėti, jog pagaliau atostogauju. Labai senai turėjau normalias, ilgas atostogas, o tuo labiau keliavau kažkur. Tad galit pamanyti, kokia susijaudinusi deduosi daiktus kelionėn į savo išsvajotą miestą - Paryžių! Fotoaparatai pakrauti, outfit'ai suderinti, esu visiškai pasiruošusi rytojaus skrydžui. O jeigu norit nuosekliai stebėti mano pirmą kartą Paryžiuje, būtinai pasekit ohsoboheme instagram'e.
Na, o besidedant daiktus nusprendžiau Jums parodyti kokios kosmetikos priemonės keliauja su manimi. Kadangi, kaip visuomet, vietos lagamine mažoka, stengiuosi pasiimti tik pačias reikalingiausias priemones.
Veidui padengti - BeYu makiažo pagrindas, matinis ir ilgai išliekantis, būtent to ir reikia turistaujant. Mano numylėta Gosh kontūravimo paletė. Antakiams koreguoti išsirinkau mažiausiai vietos užimančią priemonę, tik bandyti pradetą Artistry antakių šešėlių paletę. Kaip visada plaukelius užfiksuoju Essence geliu. Akių vokus pavasariškai puošiu švelniai rožine Pupa šešėlių palete, kuri so far so good. Manau, kad juoda akių kontūro strėlytė privaloma Paryžiuje, tam reikalui pasiimu Nyx skystą pieštuką, šiaip jis nėra kažkoks labai ypatingai geras, bet tam kartui sueis.  Ir paskutinis akcentas - lūpos. Kiekvienai dienai naujas nude favoritas, Sephora
matinis lūpdažis (bučkiai, Aiste!), o vakarui, skysti Pupa lūpų dažai, matiniu finišu. Žodžiu, taip puošiu savo veidą, o kuo papuošiu kūną pamatysit vėliau! Adieu!ODE TO MOM JEANS

March 01, 2017coat - flea market | sweater - stradivarius | shirt - zara | jeans - stradivarius | handbag - primark | ankle boots - batų kalnas

Ar Jums kada nors yra kas nors sakęs, jog esate savo tėvų kopija? Numanau, jog 7 žmonės iš 10 tikrai į šį klausimą atsakys - TAIP. Taigi, aš ne išimtis. Esu šimtus kartų girdėjusi, jog esu mamos atspindys, sudėjimu, plaukų spalva ir bruožais. Nepatikėsit, bet anksčiau mus net gi maišydavo. Na, tik stiliaus pasirinkimai mūsų yra visiškai skirtingi.
Neišsigąskit, šis įrašas tikrai nenukeliaus į nostalgiškus prisiminimus (tik šiek tiek). Visiškai atsitiktinai dienos deriniui išsirinkau šiuos mom stiliaus džinsus ir tiesiog jaučiu, kad reikėjo šiek tiek papostringauti.
Šį sezoną mom jeans yra vienas iš must have pirkinių. Parduotuvėse pasirinkimo gausu, bet verta ir  mamų spintas pakratyti. Savo džinsus įsigijau išpardavimo metu. Man labai patinka jų laisvas siluetas ir paaukštintas liemuo, jie puikiai atrodo prie sportbačių, einant pasivaikščioti su drauge, o vėliau į vakarėlį prie aukštakulnių. O jūs ar jau turit savo mom'us?