MIX OF PRINTS

June 29, 2014
jacket - new yorker, blouse, necklace, bag - h&m, skirt - atmosphere, shoes - zara

Štai taip atrodydama keliavau į "Danijos" ir blogge'rių susitikimą. Vasara tokia apgaulinga, kad niekaip nepavyksta atsikratyti juodos spalvos, tad šį kartą nusprendžiau paeksperimentuoti raštais :)

FASHION BLOGGERS MEETS "DANIJA"

June 26, 2014


Vasarai įpusėjus beveik neatsiranda mados renginių, kurių metu susiburtų visos tinklaraštininkės... Tad be galo džiugu, kad avalynės parduotuvė "Danija" sukvietė mus, mados mylėtojas, į Gedimino prospekte esančią parduotuvę pirmajai pažinčiai. Ko reikia, jog pažintis būtų sėkminga? Šampano, skanėstų ir dailių batų poros! Išties smagu buvo ne tik  vaikštinėti po tik mums veikiančią parduotuvę, bet ir susipažinti su "Danija" pirkimų vadybininkėmis ir sužinoti kaip madingiausi batai atkeliauja iki parduotuvių lentynų bei kaip sudaromos kolekcijos. Vakaras tikrai neprailgo, o jo pabaigoje iškeliavome namo su plačia šypsena ir mėgstamiausių batų pora, kuriuos greitu metu pademonstruosiu tinklaraštyje!

TIMING IS EVERYTHING (?)

June 11, 2014
bomber jacket, bag, sunglasses - new yorker, hair band - h&m, playsuit - walg, belt - sh shop, sandals - deichmann, ring - rings & tingswatch - odinis shop

Pagaliau galiu lengviau atsikvėpti, pasibaigus egzaminų sesijai vėl galiu grįžti prie blogginimo! Vasara teoriškai prasidėjo, na ir pats laikas savo baltas kojas išvesti pasivaikščioti. Šį sykį demonstruojuosiu su vienu patogiausiu šiltojo sezono drabužiu - WalG kombinezonu. Tai puiki alternatyva suknelėms, tik kad nereikia bijoti stipraus vasariško vėjelio!
Save šiek tiek nustebinau įsimylėjusi šią riešo puošmeną, kurią gavau dovanų iš ODINIS SHOP. Niekada nemėgau laikrodžių, bet tikriausiai tai dėl to, jog niekada ir nerasdavau sau patinkančio bei turinčio prieinamą kainą. Džiaugiuosi, kad šis natūralios odos ir nerūdijančio plieno gražuolis atsirado mano akiratyje ir lipte prilipo prie mano riešo. Tad jeigu ieškote stilingo, kokybiško dizaino ir patrauklios kainos, rekomenduoju apsilankyti parduotuvės internetiniame puslapyje :)