But her voice whispers

June 28, 2012

Baisiai nuobodu žiūrėti į apsiniaukusį dangų, tad pasidairiau spintoj ką turiu naujo ir spalvoto - demonstruoju.

"All good writing is swimming under water and holding your breath"

June 23, 2012

Aš nežinau kodėl man taip sekasi... bet jau kiekvieną vasarą turiu tradiciją bent kartelį susirgti. O dažniausiai susergu, kai būna nuostabiai geras oras, vyksta koks įdomus renginys ar tiesiog šventė. Džiaugiuosi, jog šį kartą oras primena pavasario įsibegėjimą ir veidų visai nelepina  saulė. Tačiau man vistiek labai nesmagu tūnoti namie ir gerti vaistus atsidūdančius jodu... Tad nusprendžiau pradėti ruoštis anglų kalbos egzaminui griebdama F. Scott Fitzgerald "The Great Gatsby", tikriausiai skambu kaip beprotė, bet stengiuos prasmingai išnaudoti laiką..
O Jūs vasarą skaitote knygas? Pasidalinkit kokias:)

Maybe the speed it brings me closer I could sparkle up your eye + giveaway

June 21, 2012


Na, kaip ir žadėjau, nauja savaitė - nauja fotosesija. Šį sykį, su Iveta išsiruošėm pasivažinėti riedučiais ir kaip bebūtų keista, pavyko išvengti traumų.

Taigi jeigu pastebėjot, BLOG'o kairiąjame kamputyje atsirado keletas internetinių mados parduotuvių reklamų, viena iš jų OASAP.COM, kurioje kaip tik šiuo metu veikia giveaway, o jo metu galima laimėti vieną iš oasap suknelių ar palaidinių. Jeigu norite, dalyvauti spauskite ČIA ir sekite taisykles, laimėtoją iš savo blog'o skaitytojų pasibaigus giveaway, išrinksiu aš, atsitiktinumo būdu. Sekmės!

A golden shine, kissing your pale skin

June 17, 2012

Sakoma, kai du žmonės tampa geriausiais draugais - jie supanašėja, jų pasauliai susilieja į vieną ir kiekviena kartu praleista valanda tampa nepamirštama ir paranormaliai linksma. Supanašėjom? Tariu spindintį "taip" ir branginu kiekviena savo ląstele, kiekvienu juoko pliūpsniu ar pašnekesiu prie kakavos puodelio, puošto grietinėle.
 O vasara be artimų žmonių nebebūtų tokia saulėta.

Something's quiet now

June 12, 2012

Na va, tikroji vasara pagaliau prasidėjo ir saulės bučiniais galima mėgautis visu pajėgumu, nesukant galvos, jog kitą rytą reikia keltis į mokyklą. Labai grandioziškų planų atostogoms neturiu, tačiau jaučiu, kad vasarą išnaudosiu produktyviai, daug įdėjų galvoje sukas, o ir norinčių fotografuotis sąrašas vis auga. Tad tikriausiai bus taip, kad kiekviena savaitė atneš po naują fotosesiją ar bent keletą naujų nuotraukų... O dabar dalinuosi fotosesijos trupinėliais (kuri, tiesą sakant, viena iš pirmųjų atnešusių simboliško pelno...).
Tikiuosi labai nepyksit, nieko ypatingo, bet visgi šis tas, su kuo galiu atnaujinti BLOG'ą:)

modelis: Viktorija M.

asistentė: Aistė Rakauskaitė