2nd anniversary

January 29, 2012

Per visą tinklaraščio gyvavimo laiką čia apsilankė 39 tūkstančiai lankytojų, parašyta 219 įrašų, 1020 komentarų...
Lygiai prieš du metus šis blog'as išvydo pasaulį, tad labai džiaugiuosi galinti pasveikinti Jus su gimtadieniu! Ačiū, kad vis dar užklystat čia :)

Never gonna close my eyes again

January 22, 2012
Dreams, there are no borders

January 13, 2012

Aistė Tiriūtė dvidešimtmetė fotografė besislepianti po Ailera Stone pseudonimu. Jos darbai demonstruoja kitą pasaulį, mistinį ir kiek stebūklingą. Pati Aistė sako, jog su knygų, filmų, muzikos pagalba, jai visuomet patiko pabėgti į kitus pasaulius, tačiau nuo tada kai mergina susižavėjo fotografija, fotografuoti tapo geriausiu būdu tai padaryti. Kviečiu susipažinti su magišku ir paslaptingu Aileros Stone fotografijos pasauliu.

  • Trumpai papasakok apie save.
Esu Aistė ir mėgstu fotografuoti. :} Dar rašau, dainuoju, bet fotografija šiuo metu viską nustelbė.
  • Kaip ir kada susipažinai su fotografija?
Fotografija rimčiau susidomėjau, kai man buvo kažkur penkiolika. Prisiregistravau deviantArte, pamačiau ten tiekdaug jaunų talentingų žmonių ir ėmiau bandyti fotografuoti pati.
  • Kaip apibūdintum savo fotografijų stilių?
0Portretai. Mistiški, svajingi, žvilgsnis į kitokią realybę.
  • Kokią vietą tavo gyvenime užima mada?
Anksčiau neužimė galima sakyti jokios, bet jau kelis metus vis daugiau domiuosi, greičiausiai dėl mados fotografijos. Tai viena geriausių sričių, mano nuomone, nes fotografiją sujungus su įspūdingais drabužiais, makiažu, nerealiomis scenomis, gali išnaudoti visą fantaziją.
  • Kas tave įkvėpia kurti?
Bendrai, tai tiesiog gyvenimas. Mintys kyla visur. Daug įtakos daro muzika, filmai, knygos.
  • Koks žmogus turėtų būti, kad tiktų tavo fotosesijoms? Kur ieškai modelių?
Mano modeliai dabar dar dažniausiai yra draugai, arba draugų draugai, tačiau dairausi visur, gatvėse, Facebooke. Nežinau, kas būtent mane patraukia prie žmogaus, dažniausiai įdomūs bruožai, kuriuos kaip tik įsivaizduoju tam tikroje fotosesijoje. Tik turiu visišką silpnybę raudonplaukiams ir strazdanom. :}

  • Išvardink keletą žmonių su kuriais ateity norėtum dirbti.
Kažkada toli ateityje su modeliais kaip Abbey Lee Kershaw, Jessica Stam, Anna Christine Speckhart, Kaya Scodelario, Georgie Hobday, Charlotte Free ir daug daug kitų, dabar visų neprisimenu.
  • Tavo ateities planai?
Toliau fotografuoti, siųsti nuotraukas įvairiems žurnalams.
  • Ką palinkėtum skaitytojams?
Svajoti, svajoti, kurti ir niekada nenuleisti rankų. :}

Kad pamatytumėt daugiau nuostabių Aistės darbų, sekit jos blog'ą(click) :)

Get back to where you once belonged

January 08, 2012
The only time we know is now

January 07, 2012Pirmoji fotosesija šiais metais! Dėja, nesu labai patenkinta savo darbu, o ir diena pasitaikė labai nepalanki modelių sveikatai - siaubingai didelis vėjas ir šaltis palaikė sustirusias pozas... Palieku viską Jūsų teismui:)

I wear my red lipstick, grab my coat and gun

January 05, 2012Keletas naujovių.

All that we can do is smile

January 04, 2012


O praeiti metai buvo puikūs, daug pasikeitimų ištiko mano gyvenimą, dėja tinklaraščio jokia nauja jėga nepalytėjo, tačiau mintimis paminėjom pirmąjį jo gimtadienį! Viliuos, jog Jūsų pagalba tinklaraštis sėkmingai gyvuos bent dar vienus metelius:)
Palinkėsiu kūrybiškų naujų metų, kurkit, reikškit savo nuomonę, gyvenkit!
Taip pat, iš Jūsų laukiu pasiūlymų, pageidavimų, reikalavimų ar šiaip įdomių minčių, ką norėtumėte ohsoboheme matyti 2012 metais?

Bučkis, S.